Kõige nutikam ventilatsioonisüsteem suurepärase mudelivalikuga

Airobot on tõeliselt nutikas ventilatsiooniseade, mis on loodud parandama sisekliimat. Seade mõõdab õhu temperatuuri, CO2 taset ja niiskust, reguleerides nende andurite põhjal automaatselt õhuvoolu. Lisavõimalusena on saadaval ka tahkete osakeste andurid, mis on eriti kasulikud allergikutele ja astmaatikutele. Airoboti ventilatsiooniseadmed on saadaval erinevates mudelites, mis sobivad erineva suurusega ruumidele.

Mudelivalik katab ilusti ära alates 60 m² kuni 350 m² suuruste pindade vajadused. Näiteks Airobot V8 mudel sobib kuni 350m2 suurustele pindadele ja suudab pakkuda õhuvoolu kuni 750m3/h. Samuti on olemas Airobot L5, mis on mõeldud lae alla paigaldamiseks ja sobib kuni 250m2 suurustele pindadele. Kõik mudelid on saadaval nii ilma kui ka koos niiskustagastusega soojusvahetiga.

Tehnoloogiliselt on Airobot varustatud kõrgetehnoloogiliste lahendustega. Seadmel on 0-100% ventilaatori juhtimine, mis võimaldab pidevat õhuvoolu reguleerimist. Lisaks on seadmel FlowGrid tehnoloogia, mis stabiliseerib õhuvoolu seadmes ja suurendab efektiivsust 20%.

Laadi alla Airobot 2

tasuta mobiilirakendus!